Editori sú hlavne zlepšiť úrovni riaditeľov ak nie,

V českej republike ale aj v Nemecku

A iných krajinách je zvyčajne identifikovať vydavateľstvo domov a publikovanie pobytu vysielanie domácej vydaniach publikácie, ako aj rôzne iné periodické časopisy a zverejnené ohľadu na to, vydavateľstvo štamgastov väčšinou papiere a tiež publikácií.

V českej republike ale aj v Nemecku

Ale nariadenie o tento rozdiel je žiadny stres, vo všeobecnosti sa dva tímy problém ten istý, pozostávajúci z piesní médií, ako aj video hry, anglicky, po, že tento rozdiel nie je. Autor je majiteľom alebo manipulácii s nadriadeným spoločnosti, ktoré sa môžu, ale nemusia byť jej pracovník. Keď príde na sklad firmy je na mieste vydavateľ controling rada board of directors. Firma má niekoľko dohľadu rôznych oblastiach obchodného, hospodárskeho, technického, výroby, reklamy, reklama, a tiež niekoľko editorov napr redakcia krásnej literatúry, vedy a tiež inovácie, lekárske literárne diela, atď. Na hlavu každý editor stojí editor.

Oni naozaj cíti nedocenený. Takáto štruktúra po, ktoré najčastejšie sa vzťahuje všeobecný správcu, oznámenie vlastníka dozorná rada. Nadčasový verzia sa skladá z redaktor, literárny alebo odborná redakcia poss. redakcia, estetické redakcia, technologické redakcia nesmie byť zmätený s pojmom odborný redaktor, ktorý má na starosti potrebné technické literárnych diel, korektori, grafici, ako aj lektorov. Veľa z týchto úloh majú tendenciu byť zmluvne von. Grafici môžu fungovať aj mimo redakcie ako DTP štúdio, patria predovšetkým v časti výroby. Keď sa to týka autor rukopisu dnes tzv. texty v elektronickej druhu, prijímať ho kvalifikovaný literárne alebo špecialista editor analyzovať.

Ak nie je rukopisu do svojho predmetu,

Alebo znalosť aj podrobnosti, môžu to editor typu prevažne exteriéru lektoraci niektorých odborníkov na podmienené Na základe tohto hodnotenia poss prednáška hľadiska editor rukopisu, popiera to, alebo sa odporúča, aby spustenie editora. Editor určuje, či rukopis byť zahrnuté, alebo nie sa tvorili v redakčný plán, ktorý potom prezentuje ako celok na schválenie vedeniu spoločnosti Ak rukopis je prijatý na uverejnenie, podpísaný editor s spisovateľ je vydavateľskú zmluvu.

Ak nie je rukopisu do svojho predmetu,

Následne avšak v niektorých prípadoch aj v súčasnosti počas povolenie odporúčam art editor rozloženie, viazanie, rozloženie, farby, dizajn, alebo. ilustrátor a tiež technický redaktor určite naznačujú, ako aj výpočet rozsah knihy druh papiera, viazanie, atď. V deväťdesiatych rokoch, keď práce z prvej ruky-prevádzkované a po, že tvorca kurzu, nasleduje v procese výroby: typesetters ktoré urobil ceny, ako aj zlomaři ktoré rank podľa vzorov, lepené so sebou z bar obtahů kreatívne alebo technického editor, tzv. zalámali na podujatí.

Medzitým, či už na bar obtazích alebo twist fungovala korektorov, ktoré obvykle vykonávajú trojitý dôkazy strojom, obtahů a break, spolu s literárnej alebo technické editor a tiež samozrejme autorom. Dnes sa dostane digitálne zobrazenie textu väčšina priamo z počítačového systému grafika aj DTP ovládač, že všetko táto práca bude určite robiť sama a neustále zahŕňa jazyk, ako aj autora úpravy, predovšetkým vykonané aj v digitálnej typu.

Výsledok tohto postupu, sú tam vydavateľstvo podklady, z ktorých po tzv imprimatur povolenie na tlač, tlačiareň bude vyrábať definované množstvo časopisov V dňoch, keď postup výroby sprievodca trvala niekoľko mesiacov aj rokov, a zvyčajne boli založené na desať tisíc koruny ceny, boli tam aj mal signál tlačí, keď tlačiareň vytlačí len malá časť nákladu a aj vytlačiť sa rozumie len po jej hodnotenie, ako aj povolenie. Dnes, keď riadnym výrobné obdobie sprievodca, okolo 50 dní ale v extrémnych prípadoch je možné, aby sa toľko ako tri dni spôsob, akým má vlastne už odišiel.